head n

Kalibrace (seřízení) asistenčních systémů

Hella

Stejně jako jde dopředu vývoj v automobilovém průmyslu, tak i my se chceme stále zlepšovat, a proto pro své zákazníky nově nabízíme Kalibraci asistenčních systémů.

V dnešní době se setkáváme se stále větším počtem vozů, která jsou vybavena bezpečnostními systémy. Nyní se asistenční systémy vyskytují i u levnějších modelů vozů. Nejedná se o vymoženost vozů ve vyšších cenových kategoriích. Jedná se o inteligentní systémy ochrany cestujících. Mnohdy tyto bezpečnostní systémy reagují ve zlomku vteřiny, tedy dříve než samotný řidič.

Za zpětným zrcátkem jsou umístěné kamery a senzory (automatické ovládání světlometů, asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu, multikolizní brzda, automatické řízení vzdálenosti, parkovací asistent, rozpoznávání dopravních značek, detekce únavy řidiče apod.)

Proto jsme náš servis obohatili o přístroj pro diagnostiku a seřizování asistenčních systémů předních kamer a radarů od firmy Hella Gutmann.

Při jakékoliv výměně/opravě – např. výměna čelního skla, výměna předního nárazníku nebo jakákoliv manipulace s přední části vozu je NUTNÉ provést kalibraci kamer a senzorů z důvodu správné funkce těchto asistentů.

Při kalibraci přední kamery je nedílnou součástí seřízení geometrie celého vozu

V tuto chvíli měříme koncern Audi, Volkswagen, Škoda a Seat

 

Seřízení světlometů:

Doba, kdy jste si seřizovali světlomety na Vašich vozech na vratech garáže je již nenávratně pryč. Nyní by jste měli tuto práci svěřit do rukou odborníků. U této činnosti záleží na velmi vysoké přesnosti měření, což odpovídá regulování náklonu světlometů v řádech milimetrů v několika osách. Pro toto seřízení používáme profesionální regloskop značky Hella Gutmann.

Proč mít správně seřízená světla?:

  • o 30% lepší viditelnost
  • Bezpečná jízda
  • Vůz neprojde STK v případě špatně seřízených světlometů

Dezinfekce ozónem

Cena 300,-Kč. Nabízíme revoluční službu pro naše zákazníky – dezinfekci ozónem. Ozon ničí bakterie, viry, spory, plísně, znečištění. Ozon vyčistí a odstraní jakýkoliv zápach. Více zde

Autoklimatizace

Kompletní servis klimatizací s chladivem R134 a 1234yf, test systému, opravy, čištění, plnění, dezinfekce.
Více zde

AUTOFIT®

Jsme součástí mezinárodní sítě autoservisů AUTOFIT®

  • Autofit založen v polovině 90. let
  • Autofit má více jak 2000 členů v 16 zemích Evropy
  • Autofit je maximální záruka kvality
  • Autofit využívá nejnovější softwaru
  • Autofit pravidelně školí pracovníky servisů